Kompānijas apraksts

Atpūtas komplekss un jahtu piestātne Pāvilosta Marina atrodas Pāvilostā, Baltijas jūras krastā starp divām lielām rietumlatvijas pilsētām – Liepāju un Ventspili (attiecīgi 22 un 33 jūras jūdzes no Pāvilostas), kā arī 100 jūras jūdzes no Zviedrijas salas Gotlandes. Kompānija ir dibināta 2002.gadā un 2006.gadā ir realizējusi projekta pirmo kārtu, atklājot jahtu piestātni un kempingu. 2007.gadā tika atklāta STATOIL franšīzes degvielas uzpildes stacija krasta un sauszemes transportam. Arī 2008.gadā uzņēmums paplašināja savu darbību, piedāvājot klientiem jaunas brīvdienu mājas ar aprīkotu virtuvi, dušu, tualeti katrā mājā.

2008.gads bija nozīmīgs arī ar vēl diviem notikumiem, Pāvilostā ienāca jahtu regate Baltic Open Regate, kā arī pirmo reizi tika Pāvilosta Marina jahtu ostā tika pacelts Zilais karogs. 2008.gadā uzņēmums arī nomainīja savu nosaukumu no garā „Ziemeļeiropas jahtu aģentūra „Rietumu krasts”” uz saīsināto „ZEJA Rietumu krasts”. 2009.gadā uzņēmums turpināja sniegt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus un jau otro gadu pēc kārtas saņēma kvalitātes zīmi Zilā Karoga izskatā.

2010.gads bija notikumiem bagāts. Tika uzņemtas divas regates! Jūnija sākumā Pāvilostā ienāca Baltic Open Regatta 2010 ar 13 jahtām no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Krievijas. Jūlija pēdējā nedēļas nogale tika atvēlēta Micro klases čempionātam un mediju regatei, kas bija 2010.gada lielākais un nozīmīgākais pasākums. Protams, Pāvilosta Marina saņēma arī Zilo karogu, kura atbilstību bija novērtēt arī starptautiskā žūrija un atzinīgi izbeicās par jahtu ostas kvalitāti! Tika arī uzsākta veiksmīga sadarbība ar Jūras laivām, kas atklāja savu laivu bāzi Pāvilosta Marina teritorijā. 

2011.gada sezona sākās ar Pāvilosta Marina 5 gadu jubilejas pasākumu, bet vasarā tika rīkota bērnu nometne un ekspedīcija ar TOPCAT katamarāniem. 

2012.gadā tika uzsākta sadarbība ar booking.com, kas palielināja uzņēmuma atpazīstamību ārzemēs. Viesi arī no tālākām zemēm varēja rezervēt brīvdienu mājas vasaras atpūtai. Tika uzsākta arī sadarbība ar jahtas.lv par laivu kopšanas līdzekļu tirdzniecību. Mūsu peldlīdzekļu flote palielinājās par vienu jahtu un vienu kuteri! Ja katru gadu būs šāds pieaugums, drīzumā būs jādomā par piestātnes paplašināšanu.

2013.gada pavasarī uzņēmums nomainīja nosaukumu uz SIA AK Pāvilosta Marina. Tika uzsākts ES projekts, kura ietvaros energoefektivitātes uzlabošanas nolūkos tika nomainīts āra apgaismojums, kā arī ūdens filtri. Patreiz ir uzsākts projekts par atpūtas kompleksa kapacitātes palielināšanu. Mēs devām prakses vietu arī divām praktikantēm, kuras nākotnē vēlas kļūt par tūrisma speciālistēm. Pie mums viesojās arī lietuviešu supermaratonists Aidas, kurš mēroja 3000km garo ceļu skrienot.

Kompānijas mērķis ir sniegt kvalitatīvus jahtu un kuteru servisa pakalpojumus, izmantojot modernākās pieejamās iekārtas un pieredzējušu darbaspēku, kā arī ar burāšanas skolas starpniecību apmācīt jaunos burātājus pieredzējušu instruktoru vadībā. 

Pāvilosta Marina paredzēta ne tikai jahtām un burātājiem, bet arī aktīvā tūrisma un sporta piekritējiem. Šeit ir iespējams ne tikai pietauvot jahtu un izmantot ostas piedāvātos pakalpojumus, bet arī apgūt burāšanas prasmi ar ātrajiem katamarāniem (TOPCAT) un izbraukt kruīzā pa Baltijas jūras viļņiem ar Jeanneau kuteri(625 Marry Fisher). Pie mums jūs varēsiet arī mierīgi nakšņot ērtajās brīvdienu mājās vai kempingā jūras krastā.

Kā mūs atrast

Placeholder for GoogleMaps

Facebook