Jaunumi

Sezonu ir uzsākuši atjaunotie kempinga numuri

20.06.2019.
Kopš 15.maija esam atvēruši jaunos kempinga numurus rezervācijām. Rekonstrukcijas laikā ir atjaunoti 4 esošie numuri, kā arī izveidoti vēl 2 jauni. Četri numuri ir ar labierīcībām un dušu numurā, kā arī īpaši aktuāli pēdējos gados ir kļuvis kondicionieris, kas arī ir jaunajos numuros. Divi numuri ir paredzēti 4 cilvēkiem (2 atsevišķas gultas un 2 papildus gultas), šie abi numuri ir ar kopējām labierīcībām. Katrā numurā ir virtuves stūrītis ar ledusskapi, plīti, elektrisko tējkannu, galda piederumu un trauku komplektu. Nemainīgi burvīgs skats ir palicis uz jumta terases, no kuras var baudīt jūru un saulrietu. Gaidīsim ciemos uz burvīgajiem saulrietiem! Bildes var redzēt sadaļā Galerija.

Esam atvērti

02.04.2019.
Esam atvērti un uzsākam 2019.gada sezonu! Lai gan vēl notiek pēdējie sagatavošanās darbi, bet drīzumā būs atvērts arī mūsu rekonstruētais Baltais Kempings! Tajā ir notikušas daudz pārmaiņas - ir izveidotas divas jaunas istabas, kas iepriekš bija kopējā virtuves telpa (vairs tādas nebūs), un katrā istabā ir ierīkots virtuves stūris. Četrās no sešām istabām būs arī labierīcības ar dušu! Noteikti drīzumā parādīsim arī kā tas izskatās bildēs! Pēc 2 gadu darba ir pabeigta arī ostas molu rekonstrukcija. Ikviens tagad varēs piekļūt ar kājām 150m tuvāk saulrietam uz Dienvidu mola. Arī burātājus gaida jaunumi! Ir atjaunots piestātnes klājs un izvietoti vēl divi papildus fingeri. Viesus gaida arī jaunas un plašākas labierīcības ar dušām! Ir jābrauc ciemos, lai to visu varētu apskatīt savām acīm! Esam apņēmības un iedvesmas pilni sākt jauno sezonu!

Jauna servisa ēka

02.11.2018.
EST-LAT projekta ietvaros esam izveidojuši jaunu saimniecības ēku, kurā būs dalītas sieviešu un vīriešu labierīcības, kā arī dušas. Jaunajā ēkā būs arī saimniecības telpa veļas mašīnu un žāvētāju! Foto galerijā ir iespēja apskatīt dažas bildes no servisa ēkas, bet gaidām arī ciemos, lai paši varētu redzēt savām acīm! Paldies Estonia - Latvia Programme par šo iespēju! #estlatinaction #estlatharbours

Projekti

06.08.2018.
Gan pie mums, gan arī Pāvilostas ostā aktīvi norit vairāki projekti un tiek veikti uzlabojumi infrastruktūrai. Mēs turpinām piedalīties Interreg projektā, kuras ietvaros šogad taps jauna saimniecības ēka ar labierīcībām, kuru varēs izmantot mūsu viesi. Kā arī pēc tam ir paredzēta gan piestātnes, gan slipa atjaunošana. Otrs mūsu projekts ir Baltā kempinga rekonstrukcija, ko arī ceram pabeigt šoruden, lai pa ziemu iekārtotu un nākamajā pavasarī sāktu uzņemt viesus jaunajās kempinga istabās! Un ja kas... otrais stāvs paliks un tur būs istabas ar labierīcībām, kā arī kondicionieri!!! Sekojiet līdzi jaunumiem un rezervējiet labākos datumus! Pāvilostas ostā šogad tika pagarināts molu projekts, ko cerams tuvākajā laikā arī pabeigts, lai kuģošana kļūtu vēl drošāka! Noteikti arī makšķernieki priecāsies, jo būs vairāk vietas copēm!

Senās uguns naktis un ne tikai

06.08.2018.
Vasaras sezona vēl turpinās pilnā sparā! Un mēs tā pat – stādājam un uzņemam viesus! Ūdens temperatūra gan šogad diezgan mainīga... dažbrīd austrumu vēji aizpūš visu silto ūdeni dziļāk jūrā un jāveldzējas ļoti svaigā ūdenī (10 grādi), bet ir dienas, kad rietumu vēji mums atdzen ūdeni gandrīz vai piena siltumā (24 grādi). Ja esi pasākumu mednieks, tad augustā Pāvilostā ir vēl paredzēts pasākums Senās uguns naktis, kas būs arī aktīvās tūrisma sezonas noslēguma pasākums. Laipni aicināti, jo vēl ir palikušas divas brīvas mājas (vienīgās pieejamās brīvdienas augusta mēnesī). Aktīvās atpūtas cienītāji var pieteikties arī Sakas upes regatei “Pāvilostas asaka”, kurā var piedalīties ikviens ar savu vai nomāto laivu (vairāk informācijas Pāvilostas TIC). Mēs piedalījāmies pagājušo gadu un bija jautri, varēja laimēt arī foršas balvas! Tieši tā pat būs arī šogad! Tiekamies Pāvilostā!

Ciemiņi no Polijas

16.04.2018.

Vēstule no poļu burātājiem...
Viņi aicina pāvilostniekus un pilsētas viesus pievienoties viņiem Polijas 100 gades svinībās kopā ar Polijas vēstnieci Latvijā! 
Sagaidīsim kopā burātājus ierodamies Pāvilosta Marina pēc aptuveni 43 pavadītām stundām jūrā un noburātām 173 jūras jūdzēm!


Dear friends from Pavilosta,

Greetings from Poland! We are a group of Polish sailors from 4 Continents Foundation. For the 3rd time we will be sailing together, as a fleet of 8 yachts, in May (the "long weekend" as it is called in Poland). This is the biggest May sailing on Baltic Sea and this time we are planning to sail to Pavilosta. If the winds are favorable we will reach Pavilosta 1st May before the sunrise. We are looking forward to meet you - the friends from Pavilosta and spend a happy day with you.

This is a special time for us - Polish people. In 1918, Poland became indepentent again, so we celebrate the 100th anniversary of independence. Large changes has taken place during the past 100 years, we are the member of European Union now, together with you. Polish Ambassador, Ms. Ewelina Brudnicka promised to be with us, so join us and have a special time with us. *

We have 173 nM to you, which makes about 43 hours of sailing, but you will easily see our fleet, 1st May, early in the morning.

best regards Polish sailors from 4 Continents Foundation

Kā mūs atrast

Placeholder for GoogleMaps

Facebook