Jaunumi

Jaunais bērnu laukums

03.08.2017.

Šogad beidzot pienāca tas brīdis, kad tikām pie pavisam jauna bērnu laukuma! Paldies Jēkabpils firmai MK Dizains, kas mēroja patālu ceļu, lai arī Kurzemes bērnus padarītu priecīgākus! Jaunajā bērnu laukumā ir gan šūpoles, gan slidkalniņš, kā arī slīpā alpīnistu siena ar alpīnistu akmeņiem, virvju siena un tiltiņš, kā arī citi papildus elementi. Gaidām ciemos!

2017.gada sezona

25.03.2017.

Šogad laika apstākļi mūs nav lutinājuši ar agru pavasari, līdz ar to 2017.gada sezona tiks atklāta mēnesi vēlāk kā citus gadus - 1.aprīlī. Makšķernieki pludmalē un no moliem ir manāmi jau kādu laiku, arī jūrā braucēji jau saausījušies un pirmās mencas jau noķertas!

Jūlijs - svētku mēnesis

06.07.2016.

Jau pienācis jūlijs – vasaras skaistākais laiks, kad daba ir pilnā plaukumā. Īstais laiks atpūtai pie jūras. Skaistākie saulrieti, kurus var baudīt izbraucot jūrā vai vēlās pludmales pastaigās, lasot dzintarus un atveldzējot kājas jūras ūdenī. Maigais jūras vējš, smarža, dabas spēks un enerģija – tas ir brīdis, kad ikviens spēj aizmirsties no ikdienas rūpēm. Jūlijs ir arī svētku mēnesis, mēnesi ieskandina ikgadējie Zvejnieksvētki, kurus jau gadiem iecienījuši daudzi. Kā arī šomēnes Pāvilostā jau trešo gadu notiks plaši apmeklētais mūzikas un mākslas festivāls “Zaļais stars”.

Brauciet ciemos baudīt Pāvilostu!

Sezona ir sākusies!

01.04.2016.

Ar prieku paziņojam, ka esam atvērti un gaidām viesus!

Pavasaris ir sācies un to iespējams baudīt arī Pāvilostā, piemēram, pastaigājoties pa pludmali un lasot dzintara gabaliņus, kas šogad ir parādījušies negaidītā laikā, pat lielas vētras nav bijušas. Garajās pastaigās uz Akmensraga bāku noteikti ir iespējams vēl joprojām atrast savus dzintara gabaliņus!

Un vēl joprojām aprīlī atpūta brīvdienu mājās ir ar 30% atlaidi!

Esam atvērti arī vasaras rezervācijām, jūlijā vēl ir palikušas dažas brīvas dienas (arī brīvdienas)! Gaidām jūsu rezervācijas! 

Piedzīvojumu plānošana 2016

22.01.2016.

Šogad ziema ir atnākusi pavisam īsta – ar daudz sniega kupenām, apsarmojušiem kokiem, vižņiem jūrā un brīnišķīgu laiku! Šis ir īstais laiks lai sāktu plānot pavasara un vasaras piedzīvojumus – Lieldienas (marta beigās), Pāvilostas pilsētas svētkus (21.maijā), Līgo/ Jāņus (kas šogad būs ceturtdienā/ piektdienā), Zvejnieksvētkus (9.jūlijā), Zaļo staru (22.,23.jūlijā), arī Prāta Vētras koncertu Liepājā (20.augustā) un Senās uguns naktis un tūrisma sezonas noslēgumu Pāvilostā (27.augustā).

Vasaras sākusies

11.06.2015.

Jūnijs ir pirmais vasaras mēnesis, kad dabā viss sparīgi aug, pieņemas spēkā un reibinoši smaržo. Arī pie mums, “Pāvilosta Marina”, viss jau notiek pilnā sparā – saule mūs aplaimo ar saviem siltajiem vasaras stariem un patīkamais jūras vējš sniedz veldzi. Makšķernieki un zvejnieki gādā par gardajām vēja zivīm, ar ko mieloties ne gan pusdienās, gan vakariņās.

Kā mūs atrast

Placeholder for GoogleMaps

Facebook