Jaunumi

Jauna servisa ēka

02.11.2018.
EST-LAT projekta ietvaros esam izveidojuši jaunu saimniecības ēku, kurā būs dalītas sieviešu un vīriešu labierīcības, kā arī dušas. Jaunajā ēkā būs arī saimniecības telpa veļas mašīnu un žāvētāju! Foto galerijā ir iespēja apskatīt dažas bildes no servisa ēkas, bet gaidām arī ciemos, lai paši varētu redzēt savām acīm! Paldies Estonia - Latvia Programme par šo iespēju! #estlatinaction #estlatharbours

Projekti

06.08.2018.
Gan pie mums, gan arī Pāvilostas ostā aktīvi norit vairāki projekti un tiek veikti uzlabojumi infrastruktūrai. Mēs turpinām piedalīties Interreg projektā, kuras ietvaros šogad taps jauna saimniecības ēka ar labierīcībām, kuru varēs izmantot mūsu viesi. Kā arī pēc tam ir paredzēta gan piestātnes, gan slipa atjaunošana. Otrs mūsu projekts ir Baltā kempinga rekonstrukcija, ko arī ceram pabeigt šoruden, lai pa ziemu iekārtotu un nākamajā pavasarī sāktu uzņemt viesus jaunajās kempinga istabās! Un ja kas... otrais stāvs paliks un tur būs istabas ar labierīcībām, kā arī kondicionieri!!! Sekojiet līdzi jaunumiem un rezervējiet labākos datumus! Pāvilostas ostā šogad tika pagarināts molu projekts, ko cerams tuvākajā laikā arī pabeigts, lai kuģošana kļūtu vēl drošāka! Noteikti arī makšķernieki priecāsies, jo būs vairāk vietas copēm!

Senās uguns naktis un ne tikai

06.08.2018.
Vasaras sezona vēl turpinās pilnā sparā! Un mēs tā pat – stādājam un uzņemam viesus! Ūdens temperatūra gan šogad diezgan mainīga... dažbrīd austrumu vēji aizpūš visu silto ūdeni dziļāk jūrā un jāveldzējas ļoti svaigā ūdenī (10 grādi), bet ir dienas, kad rietumu vēji mums atdzen ūdeni gandrīz vai piena siltumā (24 grādi). Ja esi pasākumu mednieks, tad augustā Pāvilostā ir vēl paredzēts pasākums Senās uguns naktis, kas būs arī aktīvās tūrisma sezonas noslēguma pasākums. Laipni aicināti, jo vēl ir palikušas divas brīvas mājas (vienīgās pieejamās brīvdienas augusta mēnesī). Aktīvās atpūtas cienītāji var pieteikties arī Sakas upes regatei “Pāvilostas asaka”, kurā var piedalīties ikviens ar savu vai nomāto laivu (vairāk informācijas Pāvilostas TIC). Mēs piedalījāmies pagājušo gadu un bija jautri, varēja laimēt arī foršas balvas! Tieši tā pat būs arī šogad! Tiekamies Pāvilostā!

Ciemiņi no Polijas

16.04.2018.

Vēstule no poļu burātājiem...
Viņi aicina pāvilostniekus un pilsētas viesus pievienoties viņiem Polijas 100 gades svinībās kopā ar Polijas vēstnieci Latvijā! 
Sagaidīsim kopā burātājus ierodamies Pāvilosta Marina pēc aptuveni 43 pavadītām stundām jūrā un noburātām 173 jūras jūdzēm!


Dear friends from Pavilosta,

Greetings from Poland! We are a group of Polish sailors from 4 Continents Foundation. For the 3rd time we will be sailing together, as a fleet of 8 yachts, in May (the "long weekend" as it is called in Poland). This is the biggest May sailing on Baltic Sea and this time we are planning to sail to Pavilosta. If the winds are favorable we will reach Pavilosta 1st May before the sunrise. We are looking forward to meet you - the friends from Pavilosta and spend a happy day with you.

This is a special time for us - Polish people. In 1918, Poland became indepentent again, so we celebrate the 100th anniversary of independence. Large changes has taken place during the past 100 years, we are the member of European Union now, together with you. Polish Ambassador, Ms. Ewelina Brudnicka promised to be with us, so join us and have a special time with us. *

We have 173 nM to you, which makes about 43 hours of sailing, but you will easily see our fleet, 1st May, early in the morning.

best regards Polish sailors from 4 Continents Foundation

Jaunumi 2018.gada sezonā

17.01.2018.

Ir pienācis atkal jauns gads un mums arī šogad būs jaunumi, kas uzlabos mūsu viesu ērtības! 

Vispirms jau jāatgādina, ka šogad turpināsies molu rekonstrukcija. Pēdējā informācija liecina par to, ka vairāk būs darbi no jūras, bet mazāk sauszemes darbi, tie tika izdarīti jau pagājušā gadā. 

Arī mums pašiem šogad būs rekonstrukcijas darbi kempingā. Patreiz jau ir uzsākta Baltā kempinga rekonstrukcija. Ceram uz to, ka Zvejnieksvētkos varēsim jau uzņemt pirmos viesus atjaunotajās un uzlabotajās kempinga istabās. (Rezervācijas gan vēl nepieņemam uz kempinga istabām).

Jahtotāji, telšu un kemperu viesi šovasar varēs priecāties par jaunām labierīcībām ar dušām! Būs jauna saimniecības ēka ar dušām un tualetēm! Šis projekts viens no pārrobežu Interreg projekta (http://www.pavilostamarina.lv/lv/interreg-projekts/), kurā šogad īstenosim vēl arī piestātnes rekonstrukciju! 

Līdzko būs beidzies sals un sāksies pavasaris, gaidīsim atkal ciemos uz brīvdienu mājām! Bet patreiz jau varat rezervēt atpūtu sākot no aprīļa! 

Gatavojamies slēgt sezonu

27.11.2017.

Pienācis rudens un tuvojas ziema, un arī mēs domājam par sezonas slēgšanu. Izskatās, ka decembra pirmā nedēļas nogale būs šī sezonas beidzamā, kad būs atbērtas brīvdienu mājas. Lai gan laika apstākļi mums ir nepastāvīgi un iespējams, ka Ziemassvētkos būt tik silts, ka būs jāatsāk sezona.

Šogad esam ieguldījuši daudz darba, lai nākamajā gadā piedāvātu vēl labākus pakalpojumus! Ir apstiprināti divi projekti, kurus sāksim jau realizēt 2018.gadā. Pirmais projekts būs piestātnes infrastrukturas uzlabošana (jauns klājs, jaunas labierīcības uc. uzlabojumi). Otrs projekts būs saistībā ar baltā kempinga atjaunošanu.  

Ceram, ka viss izdosies un norisināsies pēc plāna! Kā arī gaidīsim saulainu un siltu laiku nākamgad! 

P.S. Pieņemam rezervācijas jau uz 2018.gada sezonu. 

Kā mūs atrast

Placeholder for GoogleMaps

Facebook