LAIKA ZIŅAS

+11,1°
PĀVILOSTA
LATVIJA
0,0 m/s
---
23.07.
2018.
atjaunots: 00:34

JAUNĀKĀS ZIŅAS

Ciemiņi no Polijas

16.04.2018.

Vēstule no poļu burātājiem...
Viņi aicina pāvilostniekus un pilsētas viesus pievienoties viņiem Polijas 100 gades svinībās kopā ar Polijas vēstnieci Latvijā! 
Sagaidīsim kopā burātājus ierodamies Pāvilosta Marina pēc aptuveni 43 pavadītām stundām jūrā un noburātām 173 jūras jūdzēm!


Dear friends from Pavilosta,

Greetings from Poland! We are a group of Polish sailors from 4 Continents Foundation. For the 3rd time we will be sailing together, as a fleet of 8 yachts, in May (the "long weekend" as it is called in Poland). This is the biggest May sailing on Baltic Sea and this time we are planning to sail to Pavilosta. If the winds are favorable we will reach Pavilosta 1st May before the sunrise. We are looking forward to meet you - the friends from Pavilosta and spend a happy day with you.

This is a special time for us - Polish people. In 1918, Poland became indepentent again, so we celebrate the 100th anniversary of independence. Large changes has taken place during the past 100 years, we are the member of European Union now, together with you. Polish Ambassador, Ms. Ewelina Brudnicka promised to be with us, so join us and have a special time with us. *

We have 173 nM to you, which makes about 43 hours of sailing, but you will easily see our fleet, 1st May, early in the morning.

best regards Polish sailors from 4 Continents Foundation

Jaunumi 2018.gada sezonā

17.01.2018.

Ir pienācis atkal jauns gads un mums arī šogad būs jaunumi, kas uzlabos mūsu viesu ērtības! 

Vispirms jau jāatgādina, ka šogad turpināsies molu rekonstrukcija. Pēdējā informācija liecina par to, ka vairāk būs darbi no jūras, bet mazāk sauszemes darbi, tie tika izdarīti jau pagājušā gadā. 

Arī mums pašiem šogad būs rekonstrukcijas darbi kempingā. Patreiz jau ir uzsākta Baltā kempinga rekonstrukcija. Ceram uz to, ka Zvejnieksvētkos varēsim jau uzņemt pirmos viesus atjaunotajās un uzlabotajās kempinga istabās. (Rezervācijas gan vēl nepieņemam uz kempinga istabām).

Jahtotāji, telšu un kemperu viesi šovasar varēs priecāties par jaunām labierīcībām ar dušām! Būs jauna saimniecības ēka ar dušām un tualetēm! Šis projekts viens no pārrobežu Interreg projekta (http://www.pavilostamarina.lv/lv/interreg-projekts/), kurā šogad īstenosim vēl arī piestātnes rekonstrukciju! 

Līdzko būs beidzies sals un sāksies pavasaris, gaidīsim atkal ciemos uz brīvdienu mājām! Bet patreiz jau varat rezervēt atpūtu sākot no aprīļa! 

TWITTER

Kā mūs atrast

Placeholder for GoogleMaps

Facebook